Blog > Komentarze do wpisu
msze o uzdrowienie online

Uczestnicząc we mszy świętej o uzdrowienie można szybko uwierzyć w Boga. Jest na niej oczywisty dowód. Są na niej osoby opętane.Złe duchy krzyczą i płaczą, bo nie mogą znieść takiej dawki prawdziwej świętości. Jeśli nie jesteś przekonany co do istnienia życia po śmierci a o którym pisze do nas Bóg w Piśmie Świętym posłuchaj jedynej takiej mszy o uzdrowienie.

 

Uwaga odpowiadając razem z wiernymi kapłanowi- UCZESTNICZYSZ PRAWDZIWIE w mszy świętej w której działa żywy Bóg. Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego.Możesz zostać uzdrowiony i uleczony z wielu niedomagań i obdarowany cudownymi darami. Ja dostałam dar odczuwania obecności Boga aby pocieszyć mnie gdy szatan mnie dręczy. A co ty otrzymałeś?

http://czatachowa.pl

 

 

czwartek, 05 maja 2011, annabudis

Polecane wpisy

  • uwolnienei od koszmarów

    Pan powiedział na mszy w Czatachowej prze kapłana Daniela że Jezus przychodzi do dziewczyny która ma koszmary i uwalnia ją od nich :) myślałam że może ktoś inny

  • nowy rodzaj pokoju

    Pan obdarzy Cię nowym rodzajem pokoju, pokojem na nieprzejmowanie się i niestresowanie się. Pan przyjdzie dzis do Ciebie i pokaże ci to.

  • Daję moje serce w Twoje serce

    Kiedy wybierałam się na kolejną msze świętą z modlitwą o uwolnienie bardzo sie cieszyłam. czekam zawsze cały miesiąc na tą mszę. Lubie się modlić głeboko i uwie